Stomatologie Pro Zdravé Úsměvy

Ochrana údajů


Jan, 13 2024

Ochrana osobních údajů

Vzhledem k tomu, že nám záleží na ochraně vašich osobních údajů, věnujeme zvýšenou pozornost zabezpečení a transparentnímu zpracování poskytnutých informací. Naše webová stránka Stomatologie Pro Zdravé Úsměvy se zavazuje k ochraně vaší soukromosti a chápe důležitost ochrany osobních údajů, které nám poskytujete. V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) přistupujeme k vašim údajům s nejvyšší péčí a zabezpečením. V následujících odstavcích vysvětlujeme, jaké údaje sbíráme, proč je sbíráme, jak s nimi nakládáme a jaká práva máte v souvislosti s ochranou vašich údajů.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje jsou jakékoliv informace, které se vás týkají a na základě kterých vás lze identifikovat. To zahrnuje, ale není omezeno na vaše jméno, e-mailovou adresu, poštovní adresu, telefonní číslo a další informace, které mohou být považovány za osobní. Na našem webu sbíráme tyto údaje za účelem poskytování našich služeb, zlepšování obsahu našeho webu a personalizace našich nabídek. Vždy získáváme vaše osobní údaje pouze s vaším výslovným souhlasem nebo tam, kde je to nezbytně nutné kvůli plnění našich smluvních nebo legálních povinností.

Ochrana a bezpečnost osobních údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme různé bezpečnostní opatření včetně fyzických, technických a organizačních způsobů ochrany, aby vaše údaje byly chráněny před neoprávněným přístupem, destrukcí nebo zneužitím. Navzdory našim snahám o zabezpečení však žádný systém přenosu dat přes internet nebo elektronické uložení údajů nelze považovat za absolutně bezpečné. Proto i přes všechny naše bezpečnostní opatření nemůžeme zaručit absolutní ochranu osobních údajů.

Informace o vlastníkovi stránky:

  • Jméno: Callum Sterling
  • Adresa: Leap Valley Medical Centre, Beaufort Road, Downend, Bristol BS16 6UG, United Kingdom
  • Email: [email protected]