Stomatologie Pro Zdravé Úsměvy

Podmínky služby


Jan, 13 2024

Úvod

Vítejte na webových stránkách Stomatologie Pro Zdravé Úsměvy. Tyto podmínky služby (dále jen "Podmínky") definují vaše práva a povinnosti při využívání našich služeb a obsahu dostupného na našem webu. Přístupem k a použitím našich služeb souhlasíte s dodržováním těchto Podmínek. Pokud s Podmínkami nesouhlasíte, nejste oprávněni naše služby využívat. Tyto Podmínky představují závaznou dohodu mezi vámi a vlastníkem webových stránek, Callum Sterling, umístěným na adrese Leap Valley Medical Centre, Beaufort Road, Downend, Bristol BS16 6UG, Velká Británie.

Služby a obsah

Naše webové stránky poskytují informace a zdroje týkající se ústní hygieny a stomatologické péče. Naším cílem je nabídnout návštěvníkům ucelené informace o prevenci zubního kazu, správné ústní péči a nejnovějších postupech v oboru stomatologie. Nicméně, veškeré informace poskytované na našich stránkách jsou určeny pouze pro obecné informační účely a nenahrazují odborné lékařské poradenství, diagnózu či ošetření. Je důležité konzultovat odborného stomatologického lékaře ohledně jakéhokoli problému nebo otázky týkající se vašeho orálního zdraví.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Při registraci, přihlášení nebo případně při používání našich služeb mohou být shromažďovány některé vaše osobní údaje, jako je jméno, e-mailová adresa nebo kontaktní informace. Tyto informace jsou shromažďovány za účelem zlepšení kvality našich služeb a poskytování personalizovaného obsahu. Podrobnosti o shromažďování a zpracování vašich osobních údajů naleznete v našem Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Práva duševního vlastnictví

Obsah dostupný na našich webových stránkách, včetně textů, grafiky, log a dalších materiálů, je chráněn autorskými právy a jinými právy duševního vlastnictví. Obsah je vlastnictvím webu Stomatologie Pro Zdravé Úsměvy nebo používán s povolením vlastníků těchto práv. Jakékoli kopírování, reprodukce, šíření, předávání, vystavování nebo jiné využití obsahu je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka obsahu zakázáno.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se našich Podmínek služby, neváhejte nás kontaktovat na e-mail [email protected].