Stomatologie Pro Zdravé Úsměvy

Zásady ochrany osobních údajů


Jan, 13 2024

Úvod

Naše webové stránky Stomatologie Pro Zdravé Úsměvy si klade za cíl chránit soukromí a zabezpečit osobní údaje všech našich uživatelů v souladu s platnými zákony a předpisy o ochraně osobních údajů. Ta zahrnují jak informace zveřejněné na našem webu, tak informace shromážděné během interakce s uživateli. Rozumíme významu ochrany osobních údajů a věnujeme maximální pozornost jejich bezpečnému zpracování.

Ochrana osobních údajů

Do našeho zabezpečení osobních údajů se vkládá mnoho úsilí. Všechny shromážděné informace jsou pečlivě zpracovávány a chráněny před neoprávněným přístupem. Zahrnuje to fyzické, elektronické a správní opatření k zajištění ochrany údajů. Sbíráme pouze ty osobní údaje, které jsou nutné pro poskytování našich služeb, a to včetně, ale neomezeno na jméno, e-mailovou adresu a další kontaktní informace.

Užívání a sdílení osobních údajů

Uživatelské informace shromážděné na našem webu jsou využívány převážně za účelem zlepšení kvality našich služeb. Zahrnuje to individuální komunikaci s uživateli, poskytování důležitých informací a upozornění, jako jsou novinky ohledně stomatologické péče. Osobní údaje nejsou sdíleny s třetími stranami bez výslovného souhlasu uživatele, s výjimkou případů, kdy to vyžaduje zákon nebo soudní rozhodnutí.

Kontaktní informace

Majitelem a provozovatelem webu je Callum Sterling, jehož kontaktní adresa je Leap Valley Medical Centre, Beaufort Road, Downend, Bristol BS16 6UG, United Kingdom. V případě jakýchkoli dotazů nebo obav týkajících se ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na e-mail [email protected].